Dieta na 30 dni: zalecenia i recenzje

Dieta pitna – przebieg czyszczenia całego organizmu z toksyn i utrata masy ciała, obliczany na miesiąc.

W tym czasie można osiągnąć dobre wyniki i utracić wystarczająco dużą wagę..

Picie вода при диете

Jeśli wyrażasz w dwóch słowach istotę, brzmi to tak: “Pij, gdy jesteś spragniony i pij, gdy jesteś głodny”.

Przez całe 30 dni picia tej diety człowiek spożywa wyłącznie płynne pożywienie, co oczywiście jest niepożądane, zdaniem lekarzy..

Całkowite odrzucenie stałego pokarmu

W ciągu pierwszych siedmiu dni następuje ogólne oczyszczenie organizmu..

W drugim tygodniu przewód pokarmowy i inne narządy wewnętrzne są przetwarzane i tylko na trzecim lub czwartym – ciało jest oczyszczane na poziomie komórkowym..

Istotną zaletą wypicia diety do recenzji jest jej dostępność..

Nie musisz szukać drogich lub egzotycznych produktów, nie musisz torturować się przez długie miesiące postu, aby stracić nienawistne kilogramy.

Efekt ten zostanie osiągnięty poprzez całkowite odrzucenie konsumpcji stałej żywności, a kalorie będą spożywane przez płyny..

Zwolennicy metodologii twierdzą, że uczucie głodu ustępuje po kilku dniach od przestrzegania ścisłego menu picia, a także ma trwały wpływ..

Co najważniejsze, nie zaczynaj losowo wchłaniać pożywienia po wyjściu z diety..

Technika jest dość trudna, dlatego zaleca się przyjmowanie suplementów witaminowych i mineralnych podczas jej przechodzenia..

Ponieważ stałe pożywienie jest przez długi czas wyłączone z diety, może występować taki nieprzyjemny efekt uboczny jak zaparcie, dlatego konieczne jest zapewnienie, że stolec jest codziennie.

Słodki nie może!

Słodycze под запретомCo możesz i czego nie wypić podczas diety?

Tak, cokolwiek, chyba że jest to słodka pepsi-cola lub, powiedzmy, koktajl alkoholowy.

Możesz: kawę, herbatę, kakao, zupy warzywne, buliony, płynne przeciery warzywne i owocowe, soki, koktajle owocowe.

Jeśli chcesz, możesz uczynić swoją dietę pożywną i różnorodną.

Pamiętaj, aby raz dziennie używać zup lub tłuczonych ziemniaków, aby wzbogacić dietę.

Jeśli ściśle przestrzegane, spożycie cukru lub substytutu cukru jest całkowicie wykluczone..

Sól może być pożywieniem, ale bez fanatyzmu.

Pamiętaj, aby wypić wymaganą ilość świeżej wody pitnej..

Aby uniknąć napadów głodu, zaleca się przyjmowanie płynnej żywności co 2 godziny w małych porcjach..

Całkowita ilość nie powinna przekraczać 2 litrów na dzień..

Czy można pić bezpiecznie??

Użyj жидкостиRecenzje diety pitnej są bardzo niejednoznaczne, podobnie jak wyniki po niej..

Lekarze tego nie akceptują, biorąc pod uwagę, że wpływ na organizm jest wyjątkowo szkodliwy i zaleca się organizowanie dni postu.

Jednak technika ma wielu wielbicieli..

Oto jak niektóre kobiety opisują swoje uczucia po jej śmierci..

Zawsze wybrałem dla siebie diety o głośnych imionach: Dyukan, Elena Malysheva, Ksenia Borodina, ale z jakiegoś powodu nie przyniosły pożądanych rezultatów. Musiałem schudnąć raczej duże – 20 kilogramów. W Internecie czytałem o metodzie picia i postanowiłem eksperymentować.

Początkowo było to bardzo trudne i szalenie głodne, ale trzymałem się dalej. A kiedy wreszcie pojawiły się wyniki, przebiegłem. Stało się to w trzecim tygodniu, zacząłem jeść wszystko. Zrzuciłem 8 kilogramów, ale jak ciężko było. Plus, były problemy z kałem, musiałem uciekać się do narkotyków.

Galina, 25 lat

Jestem zachwycony dietą pitną. Po porodzie odzyskałem 17 kilogramów. Trzeba było pilnie schudnąć. Od znajomego dowiedziałem się o istnieniu trzydziestodniowej techniki picia i zdecydowałem, że dla mnie jest to najbardziej akceptowalny wynik. Ona sama stwierdziła, że ​​wystarczy mi dwa tygodnie. W tych dniach nic nie jadłem, a raczej nie żułem, ale nie ograniczałem się do picia czegokolwiek, nawet piłem słodkie koktajle z McDonalds. W ciągu pierwszych sześciu dni straciłem 4 kg, co zainspirowało mnie i kontynuowałem, ale z jakiegoś powodu ciężar zatrzymał się. Chciałem rzucić, ale zacząłem otrzymywać komplementy od tych wokół mnie, że schudłem i bardzo dobrze się odżyłem, więc kontynuowałem. A oto mój wynik po 14 dniach – minus 9 kg. Mówiąc o wycofaniu, minęło kilka miesięcy od mojej diety shoko-picia, ale waga uzyskana po przejściu diety pozostaje taka sama, nie piszę.

Tatyana, 36 lat

RamsonCzy czujesz, że nie masz wystarczającej ilości witamin? Nie spiesz się do apteki. Tak wczesna roślina, jak dziki czosnek, zawiera cały skład niezbędnych składników i witamin dla organizmu. Ramsons użyteczne właściwości i przeciwwskazania.

“Jak chcesz pyszne klopsiki, ale niestety, jestem na diecie” – zdanie wypowiadane przez dziewczynki, ograniczające dietę do utraty wagi. Ale nie denerwuj się, bo są tu przepisy na kotlety dietetyczne do ryb.

I w tym artykule https://notefood.ru/retsepty-blyud/myaso/kak-pravilno-gotovit-kurinuy-pechen.html dowiesz się, jak wybierać i gotować wątróbkę drobiową.

Siedziałem przy wielu programach, aby zmniejszyć nadwagę, ale myślę, że picie jest najmniej udane. Tak, rzeczywiście, jego efekt jest kolosalny, ale jest wiele efektów ubocznych. Straciłem ponad 10 kilogramów, objętości znacznie zniknęły. Ale stałem się bardzo rozdrażniony, ponieważ ciągle chciałem jeść, więc rzuciłem całe moje niezadowolenie na innych. Nawet wielokrotnie otrzymywali komentarze, że komunikowanie się ze mną stało się nieprzyjemne..

Oczywiście były problemy z krzesłem. Na języku pojawił się biało-żółty kwiat, najwyraźniej ciało rozpaczliwie dawało sygnały SOS, a co było dla mnie najstraszniejsze, z ust wyłaniał się charakterystyczny zapach, którego nie można było usunąć ani pastą do zębów, ani gumą do żucia. Jestem w tym bardzo złożony.

Jestem osobą o zdecydowanym usposobieniu i nadal stosuję dietę pitną pomimo opinii, które stały się cieńsze, bez względu na wszystko, aż pewnego pięknego dnia zemdlałem w pracy. Od tego czasu program picia został wyeliminowany raz na zawsze..

Olga, 42 lata

Każda dieta jest stresująca dla organizmu, a picie nie jest wyjątkiem..

Ma wiele przeciwwskazań, dlatego przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem..

Osoby z chorobami układu krążenia, choroby przewodu pokarmowego nie powinny nawet o tym myśleć..

Na koniec proponujemy obejrzeć wideo recenzję diety pitnej przez 30 dni:

Loading...